Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Doresc model statut , acord si act constitutiv ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Doresc model statut , acord si act constitutiv asociatie proprietari

Buna ziua,
As avea nevoie de un model de statut , acord si act constitutiv asociatie proprietari actual.
Multumesc frumos.
In dreapta, in sectiunea "Documente utile", ati cautat...?
Cautati la sectiunea asociatii de proprietari/locatari
Gasiti aici modelele pentru toate actele necesare constituirii unei Asociatii de Proprietari:

[ link extern ] /
rh3a, utilizator
Multumesc frumos .
Pe modelele prezentate este scris MODEL pe fiecare pagina si nu se poate face mici modificari pentru a fi adaptat , altfel trebuie rescris cu fiecare cuvant. Exista in alta adresa fara acel MODEL ?