Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Promovare rapida personal contractual
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Promovare rapida personal contractual

La functionari publici avem promovare rapida la 1 an. La personalul contractual nu am gasit in lege aceasta posibilitate. Prin comparatie putem sa promovam personalul contractual dupa un an sau asteptam 2-3 cum zice legea ?
Pentru personalul contractual nu exista aceasta posibilitate. Oricum, nici pentru functionarii publici nu a mai organizat ANFP-ul promovarea rapida de niste ani de zile...