avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 729 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Citesc un subiect si apare ca necitit
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Citesc un subiect si apare ca necitit

Cand citesc un subiect in forum sau dau un raspuns la acel subiect , la parasirea lui trebuie sa apara ca subiect citit.
De obicei asa se intampla , dar acum , de 3 zile toate patratelele raman galbene (subiect necitit). Acest lucru mi s-a mai intamplat si cu cateva sapatmani in urma.
Faptul ca apare ca subiect necitit ma duce in eroare si dau click pe el si-l citesc din nou.
Trebuie sa fac eu ceva sau puteti remedia dv ?
Va multumesc!
Cu respect,
Adrian Totolici
Cel mai recent răspuns: Gabriela Pintea , Consilier juridic 23:33, 7 Iulie 2009
Si eu vad... galben inaintea ochilor, dar am invatat lectia: trebuie sa sterg cookies (ce sunt, nu stiu, asa ca nu le-am sters, inca :)) ).

Gabriela Pintea

Multumesc de ajutor.
Plecand de la faptul ca ati spus sa sterg "cookies", am cautat si-am gasit ce a spus dl. Alin Popescu :
" Daca folositi Firefox, puteti sterge cookie-urile din Tools / Clear private data - bifati Cookies si se sterg.
In internet explorer, incercati Tools / internet options / delete cookies"
Am procedat asa si a mers.
Dar a trebuit sa ma loghez din nou.
O zi buna va doresc.
Adrian Totolici
Ultima modificare: Marți, 7 Iulie 2009
Adriantot, moderator
Nu aveti pentru ce sa-mi multumiti!
Si acum, sa indraznesc si eu, nu? Daca-mi voi sterge tot, inclusiv contul, asta se datoreaza "talentului" meu nativ in ale tehnicii. :D
Daca nu, inseamna ca avem un profesor foarte bun.

Am reusit! Si nu mi-am sters contul! :dance:

Gabriela Pintea
Ultima modificare: Marți, 7 Iulie 2009
Gabriela Pintea, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Administrator de site elga50 elga50 Ajutoooor!!! Nu e niciun administrator de site care sa se priceapa la soft ca m-au innebunit patratelele galbene care nu se mai decoloreaza. (vezi toată discuția)
Topic citit/ necitit Gratiela Ratiu Gratiela Ratiu De ceva timp nu mai pot sa vad daca am citit sau nu un subiect, pentru ca raman toate \'galbene\'. De ce? (vezi toată discuția)
Topic necitit/citit Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Ajutati-ma si pe mine, va rog! Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit). Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa ... (vezi toată discuția)