Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Citesc un subiect si apare ca necitit
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Citesc un subiect si apare ca necitit

Cand citesc un subiect in forum sau dau un raspuns la acel subiect , la parasirea lui trebuie sa apara ca subiect citit.
De obicei asa se intampla , dar acum , de 3 zile toate patratelele raman galbene (subiect necitit). Acest lucru mi s-a mai intamplat si cu cateva sapatmani in urma.
Faptul ca apare ca subiect necitit ma duce in eroare si dau click pe el si-l citesc din nou.
Trebuie sa fac eu ceva sau puteti remedia dv ?
Va multumesc!
Cu respect,
Adrian Totolici
Si eu vad... galben inaintea ochilor, dar am invatat lectia: trebuie sa sterg cookies (ce sunt, nu stiu, asa ca nu le-am sters, inca :)) ).

Gabriela Pintea

Multumesc de ajutor.
Plecand de la faptul ca ati spus sa sterg "cookies", am cautat si-am gasit ce a spus dl. Alin Popescu :
" Daca folositi Firefox, puteti sterge cookie-urile din Tools / Clear private data - bifati Cookies si se sterg.
In internet explorer, incercati Tools / internet options / delete cookies"
Am procedat asa si a mers.
Dar a trebuit sa ma loghez din nou.
O zi buna va doresc.
Adrian Totolici
Adriantot, moderator
Nu aveti pentru ce sa-mi multumiti!
Si acum, sa indraznesc si eu, nu? Daca-mi voi sterge tot, inclusiv contul, asta se datoreaza "talentului" meu nativ in ale tehnicii. :D
Daca nu, inseamna ca avem un profesor foarte bun.

Am reusit! Si nu mi-am sters contul! :dance:

Gabriela Pintea
Gabriela Pintea, Consilier juridic