Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transfer medic rezident
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transfer medic rezident

Buna ziua! Sunt medic rezident pediatrie Tg Mures cu detasare in Sibiu. As dori sa ma transfer dar centrul din Tg Mures nu da transferul. Cum ar trebui sa procedez avand in vedere ca in Sibiu am locuinta,sot si 2 copii in ingrijire,anumite probleme de sanatate cu care sunt luata in evidenta de medici din Sibiu. Exista vre-o lege cu ajutorul careia sa-mi acorde transferul? Va multumesc!
Buna Alina!Ce ai mai rezolvat?