avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 166 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... contract telefonie mobila
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

contract telefonie mobila

Se paote renunta la contract de telefonie mobila inainte de termenul de finalizare la personele fizice?
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 13:43, 3 Ianuarie 2017
Buna ziua,
Da, fara probleme si fara a plati nimic in plus prin aplicarea prevederilor art. 4 alin. 1 din Legea nr. 193/2000, republicată, cu modificările şi completările ulterioare,
Ultima modificare: Marți, 3 Ianuarie 2017
Gabriel Klein Kiritescu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reziliere contract vodafone elenamoldovan elenamoldovan Am incheiat un contract cu vodafone anul trecut in februarie. In noiembrie am plecat in China si nu am putut sa mai folosesc deloc telefonul. Am cerut ... (vezi toată discuția)
Doresc reziliere contract telekom ( persoana juridica) mobinstal mobinstal buna seara, desi sunt client Telekom ( mobil) doar de 3 luni , datorita serviciilor de proasta calitate, doresc rezilierea contractului . prin schimb de ... (vezi toată discuția)
Cum procedez pentru a rezilia contractul la telefonie mobila Mariana 1986 Mariana 1986 Ce trebuie sa faci pentru a rezilia contractul de telefonie mobila deoarece telefonul pe care l am luatprin ABONAMENT l am trimis la reparat de 3 or I in 4 ... (vezi toată discuția)