Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... contract telefonie mobila
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

contract telefonie mobila

Se paote renunta la contract de telefonie mobila inainte de termenul de finalizare la personele fizice?
Buna ziua,
Da, fara probleme si fara a plati nimic in plus prin aplicarea prevederilor art. 4 alin. 1 din Legea nr. 193/2000, republicată, cu modificările şi completările ulterioare,
Gabriel Klein Kiritescu, utilizator