Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sesizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sesizare

unde ma pot adresa pentru un refuz de analize gratuite pentru o gravida < refuzul a fost dat de medicul de familie pe motivul ca nu se mai deconteaza aceste analize pana la sfarsitul anului

La Casa de Asigurari de Sanatate a judetului.
cu plingere va puteti adresa casei judeteane a asigurarilor de sanatate din judetul in care locuiti.
La Casa de Asigurari de Sanatate .
chiar daca laboratoarele nu mai au fonduri pentru analize decontate , medicul are obligativitatea de a prescrie analize gratuite , mai ales in situatia unei gravide .