Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

Buna ziua,

Situatia mea: C.I.M incheiat in ianuarie, insa fisa postului primita in mai, fara sa fie semnata si stampilata de catre un reprezentant al firmei.

In aceasta situatie, pot fi concediata pe motiv ca nu mi-am indeplinit toate atributiile din fisa postului (6 pagini cu exprimari foarte vagi de genul: sa se indeplineasca orice task dat de catre managerul direct ptr bunastarea companiei...LOL).
Cum pot fi aparata de eventuale abuzuri legate de interpretarea fisei postului?

Va multumesc in avans ptr parerile d-voastra.

Ella
adica este un fel "summit", atunci cand nu mai stim sa zicem "forum" sau "intalnire la nivel inalt" sau atat de multe alte sinonime