Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... program pentru liste si evidenta contabila in ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

program pentru liste si evidenta contabila in asociatia de proprietari

Buna ziua, va rog daca puteti sa-mi recomandati un program pe care-l folositi pentru a tine mai usor evidenta contabila in asociatia de proprietari , pentru intocmirea listelor de plata, eliberarea chitantelor in format electronic si completarea registrului de casa . Sa fie practic de folosit si sa nu coste foarte mult :) :) Va multumesc anticipat si va doresc o seara frumoasa !
mai sunt si alte programe: va trimit in privat, ca nu prea e voie sa se faca reclama comerciala pe forum !
Multumesc frumos !