Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Schimbare categorie de folosinta teren agricol
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Schimbare categorie de folosinta teren agricol

Buna ziua

Am concesionat de la ADS teren agricol si pasune. Pot schimba categoria de folosinta din pasune in teren agricol?
Consider ca nu este posibil . Cititi Ordonanţa de urgenţă nr. 34/2013 privind organizarea, administrarea şi exploatarea pajiştilor permanente şi pentru modificarea şi completarea Legii fondului funciar nr. 18/1991