Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Acizionare produs emag
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Acizionare produs emag

Buna ziua am si eu o problema, in luna noiembrie pe data de 18 de black friday am acizitionat mai multe produse dupa sit-ul Emag, ok plata sa facut online cu cardul problema este ca majoritatea produsepor au ajuns dar unul un.Dupa zeci de telefoane si nervi ...... nu sa rezolvat nici pana acum . Ce pot face ai pot actiona in instanta care sunt demersurile.Multumesc Cu Stima:((
Cum justifica vanzatorul nelivrarea produsului?
Pe factura primita impreuna cu restul de produse apare si produs nelivrat?
Faceti o sesizare online la ANPC pana sa ajungeti in instanta.
[ link extern ] /
Atasati orice document prin care demonstrati plata produsului si nelivrarea lui.