Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... titlu proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

titlu proprietate

buna ziua. avem un titlu de proprietate pe numele a 4 frati. 2 sunt decedati. copiii unuia dintre cei decedati nu vor sa faca succesiunea pt a ne putea pune in ordine cu actele. vrem sa intabulam acel tere si vrem sa facem impartirea terenului. cum putem proceda in aceasta situatie. va multumesc.
Deschideti proces si faceti partajul pe cale judecatoreasca.