Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Camin de batrani privat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Camin de batrani privat

Buna ziua,
Se poate infiinta un camin de batrani administrat ca un SRL ? sunt f nelamurita :( deoarece parerile sunt impartite referitor la acest subiect; unii afirma ca nu si ca trebuie sa fii ONG altii ca se poate ca si SRL.
Ma poate ajuta cineva, va rog , cu niste lamuriri ?

Multumesc mult !
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos ! inteleg ca se poate opta fara probleme pentru un SRL ...

Numai ganduri bune ! :)