Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... primar reprezentat de avocat
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

primar reprezentat de avocat

Ma judec cu un primar (ca si institutie nu cu persoana fizica a primarului) de comuna in contencios pentru eliberarea unui act .

Intrebarea mea se deduce din titlu:
Poate fi angajat de catre primar un avocat care sa-l reprezinte in instanta?
da