Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Distribuire dividende
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Distribuire dividende

Buna ziua,
O cale legala prin care un asociat poate ceda dividendele lui celuilalt asociat?
Multumesc
Va ridicati drepturile cuvenite si semnati acolo pentru asta si apoi puteti sa faceti ce doriti cu banii. Sa ii dati cui doriti. Daca nu ii ridicati timp de 3 ani, ii pierdeti si banii raman firmei.
~ Conținut șters la cerere ~