Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie si asigurari sociale
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie si asigurari sociale

buna ziua. lucrez la un SRL cu 2 ore/zi. as dori sa completez venitul pentru asigurari sociale (pensie) pentru 8 ore/zi adica sa platesc eu cele 6 ore care imi lipsesc. cat tre sa mai platesc eu la sal minim pe ec.1450 lei?
Nu exista contract partial de asigurare.
Suma minima de plata lunar este de 288 de lei.
Nu merita.