Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract locatiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract locatiune

Daca locatorul nu poate face dovada proprietatii iar eu ca si chirias am denuntat contractual, insa ulterior dovada este facuta (problema fiind din cauza celor de la CF care nu au facut mentiunile correct) sunt obligat sa platesc chirie retroactiv intrucat am continuat sa folosesc terenul respectiv?
~ Conținut șters la cerere ~
Datorati chiria atata timp cat ati folosit bunul, indiferent daca s-a facut dovada proprietatii sau nu.