Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Discriminare?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Discriminare?

Daca sunt sot si sotie angajati la ambulanta ,sofer ,asistent .se piate interzice sa lucreze pe acelasi echipaj
Depinde de ce se prevede in regulamentul intern al angajatorului.