Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Cum inchid o firma SRL, care merge in pierdere, mai ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Cum inchid o firma SRL, care merge in pierdere, mai convenabil pt mine?

Cum inchid o firma SRL?
Am un mag. alimentar mic care merge in pierdere, vreau sa-l inchid.
Sediul e in spatiul inchiriat la care expira contractul peste o luna aprox.
care este procedura cu cele mai mici costuri pentru mine? si care ar fi acelea?
Multumesc.
Cel mai indicat ar fi sa o radiati consturile fiind undeva la 500 lei, daca doriti puteti si sa ii suspendati activitatea