Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... EXECUTARE SILITA
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

EXECUTARE SILITA

buna ziua!am si eu o problema,am primit o executare de la biroul executor pentru o amenda de circulatie din 2012!pana sa primesc acasa!nu m-au instintat cu altceva!am chitantele toate doar ca despagubirea am achitat-o la trezorerie deoarece si la ei m-au gasit!am fost labiroul executorului am facut o cererede inchidere a dosarului dar nu m-i sa dat niciun nr de inregistrare,iar dupa o zi mi-atrimis email sa fac cerere si sa o trimit!ce pot sa fac si unde sa ma adresez pt recurs!au trecut deja 2 zile,iardurata este de 15 zile!va rog am nevoie de raspuns.multumesc
Buna ziua,

Recurs la ce? Faceti contestatie la executare la instanta de judecata in care sa cereti desfiintarea tuturor formelor de executare.

Succes,