avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 701 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Completare D112 - timp partial
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Completare D112 - timp partial

Buna ziua,

Ma poate ajuta cineva cu informatii privind completarea declaratiei 112 (anexa 1.2, sectiunea A, punctele 1-7) in cazul unui contract de munca cu timp partial de 7 ore/saptamana si in cazul unui contract de munca cu timp partial de 15 ore/luna?


Multumesc.

Alte discuții în legătură

Obligatii de plata si declaratii pt presedinte as proprietari -pensionar marianavatany@yahoo.com marianavatany@yahoo.com Buna seara. 1.Pt.un presedinte al as.de proprietari -pensionar,incadrat pe baza unei conventii civile de 100 ron pe luna-brut, ce obligatii trebuie ... (vezi toată discuția)
Declaratia 112 oviiul oviiul Ma ajuta cineva va rog? Am incercat sa completez declaratia 112 dar nu gasesc de unde reiese din anexa 1.1. contributia angajatorului la fondul de sanatate si ... (vezi toată discuția)
Declarare contract de munca cu timp partial corisun24 corisun24 buna ziua. am o persoana care are contract partial cu 7 ore pe saptamana cu x suma de lei remunerat. Spuneti-mi cum pot declara aceste 7 ore pe saptamana / 28 ... (vezi toată discuția)