Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... un srl are marfa cu plata la vanzare a produselor de ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

un srl are marfa cu plata la vanzare a produselor de la un alt srl care a falimentat ,ac

aceasta marfa a expirat administartorul celei de a doua soc. care este inchisa nu raspunde l tel. si email ce trebuie facut ca marfa sa i se faca stornare.
Daca s-a numit lichidator judiciar luati legatura cu acesta, faceti notificari daca va permite contractul sa returnati marfa. Va interesati la registrul comertului de starea firmei.
multumesc mult
lichidator nu a fost numit firma este inchisa .cum trebuie sa procedez?ieri am reusit sa dau de administratorul fost al firmei si mi s-a spus ca se poate prin nu stiu ce portita cum ca a vorbit cu contabilul ,dar mi se pare un pic dubios nu stiu .astept raspuns.