Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA cu sediu social in alt judet fata de cel de ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA cu sediu social in alt judet fata de cel de domiciliu

Buna ziua,

Intentionez sa-mi infiintez o PFA in sistem real.

Locuiesc in Craiova, dar vreau ca sediul social sa il declar la o adresa din Bucuresti.

Este posibil acest lucru?
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos pentru clarificari doamna Zaharia.
davidw, utilizator