avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 238 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... gratar pe grill electric curte comuna
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

gratar pe grill electric curte comuna

Buna ziua.

Locuiesc in curte cu inca 3 vecini si nu ne prea intelegem cu unul din ei tocmai de aceea vreau sa evit anumite conflicte.
As dori sa stiu daca am voie sa folosesc gratarul electric in curte langa casa mea fara sa am probleme cu legea?
Stiu ca nu am voie sa aprind focul dar nu stiu daca este interzis si cel electric.
Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Gratar pe grill electric curte comuna symo75 symo75 Buna ziua. Locuiesc in curte cu inca 3 vecini si nu ne prea intelegem cu unul din ei tocmai de aceea vreau sa evit anumite conflicte. As dori sa stiu daca ... (vezi toată discuția)
Gratar la bloc in curte proprietate privata. buna ziua. va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns! locuiesc ... Codrinvld Codrinvld Buna ziua. Va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns! Locuiesc intr-un complex rezidential de blocuri insiruite, intr-un bloc parter+ 2 etaje. Apartamentele ... (vezi toată discuția)
Deranjat de fumul gratarului Octopus Octopus Buna ziua, Intr-o dimineata, la ora 6, vecinii din curtea de vis-a-vis de blocul meu au inceput sa coaca ardei pe gratar, facand un fum foarte dens care se ... (vezi toată discuția)