avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Caut avocat judetul Vrancea Mun Focsani
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Caut avocat judetul Vrancea Mun Focsani

Sunt din Constanta si vreau sa ma ajute cu un dosar deschis la focsani
Cel mai recent răspuns: Marius232 , utilizator 18:56, 2 Mai 2017
Salut. Eu zic sa facem schimb. Eu sunt din Focșani și sunt judecat la Constanța iar tu invers :))))
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...
Facem schimb :)))) dosarul tau are greutate? :)))))
multumesc nu am stiut
Conducere cu permis necorespunzător

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat succesiune focsani locatar_abuzat locatar_abuzat Buna ziua, Cunoasteti un avocat bun care sa se ocupe de succesiuni in localitatea Focsani? Aceasta este localitatea de domiciliu a persoanei decedate pentru ... (vezi toată discuția)
Avocat din constanta ptr.o mostenire din 1996 petreica petreica Buna ziua as dorii o cunsultatie juridica cu un avocat din constanta ptr. o mustenire vinduta din 1996 afisatii un numar de tel ptr. a va contacta multumesc (vezi toată discuția)
Jurist constanta Selux Selux Buna ziua, Am de redactat o intampinare la o chemare in judecata. Poate sa ma ajute cineva cu un numar de telefon sau adresa unui jurist din Constanta, ... (vezi toată discuția)