Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Caut avocat judetul Vrancea Mun Focsani
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Caut avocat judetul Vrancea Mun Focsani

Sunt din Constanta si vreau sa ma ajute cu un dosar deschis la focsani
Salut. Eu zic sa facem schimb. Eu sunt din Focșani și sunt judecat la Constanța iar tu invers :))))
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...
Facem schimb :)))) dosarul tau are greutate? :)))))
multumesc nu am stiut
Conducere cu permis necorespunzător