Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Contract achizitii publice
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Contract achizitii publice

intr-o institutie publica cine se ocupa de intocmirea contractului de achizitii publice ,compartimentul de achizitii publice sau de investitii?
Așa cum este stabilit prin regulamentul de organizare și funcționare. De obicei compartimentul de achiziții publice elaborează și înaintează spre semnare contractele de achiziții.
Exemplu:
[ link extern ]