Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie anticipata partial
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie anticipata partial

buna ziua
Am primit decizia de pensionare anticipata partial in urma cu 15 zile si as dorii sa stiu daca anulez decizia de pensie in acest moment conf.art.106 alin(3) din legea 263/2010 cind am dreptul sa fac alta cerere de pensionare anticipata.
va multumesc
miriamm, utilizator
In urmatoarea zi de retragere a primului dosar si de anulare a deciziei de pensionare.