Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Plangere contraventionala amenda stationare interzisa
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Plangere contraventionala amenda stationare interzisa

Am facut o plangere contraventionala la judecatoria sect. 1 impotriva politiei locale sect. 1, mi s-a deschis dosar , mi-a aparut pe portalul just.ro, dar fara termen. Din punct de vedere procedural nu stiu ce urmeaza? Astept sa apara termenul si ma prezint in instanta ? imi vine intampinarea politiei prin posta? ma duc eu la judecatorie sa vad daca a fost depusa la dosar ? nu cunosc bine pasii. Va rog sa ma ajutati.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc ffff mult, eram in bezna.
~ Conținut șters la cerere ~
Am castigat in instanta, bucurie mare , multumesc inca odata.
~ Conținut șters la cerere ~