avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Consultant fiscal,contabil
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Consultant fiscal,contabil

Buna ziua,am nevoie de un consultant fiscal-contabil in Timisoara.(ma intereseaza pentru veniturile rezidentilor romani care lucreaza in strainatate pe legea dreptului de autor si ca pfa tot in strainatate pe profesie liberala).Multumesc
Cel mai recent răspuns: frezii , utilizator 11:45, 29 Mai 2017
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...

Ok,multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor colegi din timisoara Mihaela Hornea Mihaela Hornea am nevoie de un avocat din timisoara in vederea discutarii unei spete. (vezi toată discuția)
Avocat codul muncii nefertiti_g nefertiti_g buna ziua, Ma intereseaza sa ma consult cu un avocat pe probleme de codul muncii,demisie,consecinte ale acesteia. Ma intereseaza un pret si o persoana de ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa de mediu danielvm27 danielvm27 Se paote contesta si recupera taxa de mediu platita,pt prima imatriculare a unui autoturism adus din strainatate? Azi am platit 9500 Ron pentru taxa ... (vezi toată discuția)