Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Consultant fiscal,contabil
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Consultant fiscal,contabil

Buna ziua,am nevoie de un consultant fiscal-contabil in Timisoara.(ma intereseaza pentru veniturile rezidentilor romani care lucreaza in strainatate pe legea dreptului de autor si ca pfa tot in strainatate pe profesie liberala).Multumesc
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...

Ok,multumesc.