Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Drepturi salariale castigate functionari publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Drepturi salariale castigate functionari publici

Drepturi salariale castigate de functionari publici in anul 2017 , prin instanta definitiva si irevocabila pot fi platite intr-o perioada de pana la 5 ani sau se pot achita imediat .Ordonanta 71 2009 privind aceste drepturi castigate facea o repartizare pe ani pana in 2016.
CE FACEM ANUL ACESTA CU DREPTURILE CASTIGATE?
LE PUTEM DA IN TOTALITATE ?
VA MULTUMESC
Si aceste drepturi banesti castigate in 2017 vor fi achitate esalonat, in 5 ani, cu respectarea dispozitiilor Ordinului nr. 128/2017