avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 301 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... recuperare fise medicale policlinica inchisa
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

recuperare fise medicale policlinica inchisa

Buna ziua
Va rog spuneti-mi cum recuperez fisele medicale de la o policlinica care s-a inchis si care si-a sters toate urmele. (nu raspund la nici un telefon) Cui ma pot adresa?

Alte discuții în legătură

Caut arhiva medicala ratacita Resan Resan Prin decesul unui medic, proprietar al unei policlinici private, policlinica a fost vanduta, si-a schimbat denumirea si medicii. Problema este ca a renuntat la ... (vezi toată discuția)
Anularea permis auto Zabarita Zabarita Buna seara!Aceeasi problema cu care se confrunta majoritatea oamenilor,fisa medicala pentru permis auto.S-a constat a fi falsa, cu toate ca am mers la ... (vezi toată discuția)
Fostul medic de familie refuza sa imi elibereze fisele medicale alina81 alina81 Buna ziua, In ultima vreme ma confrunt cu o problema la care as dori un sfat pentru a o rezolva. as dori sa imi schimb medicul de familie deoarece sunt ... (vezi toată discuția)