Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Plangere
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Plangere

Ce pot face sa recuperez un act ce este in posesia altor persoane? Se poate depune vreo plangere?
Daca este actul dvs,de principiu puteti formula plangere prealabila ptr.infractiunea de abuz de incredere prevazuta si pedepsita de art.238 NCP.