Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Pt accident
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Pt accident

Va salut. Am avut un accident rutier, eu fiind devina . cu vatamare corporala fara nici o zi de spitalizare. Puteti sa imi spuneti pe ce perioada voi avea permisul suspendat. Partea vatamata nu a depus plangere.
Cum s-a întâmplat?doar așa va pot spune daca visezi de suspenda dreptul de a conduce pe 120 zile