avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 147 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Pt accident
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Pt accident

Va salut. Am avut un accident rutier, eu fiind devina . cu vatamare corporala fara nici o zi de spitalizare. Puteti sa imi spuneti pe ce perioada voi avea permisul suspendat. Partea vatamata nu a depus plangere.
Cel mai recent răspuns: Pătruțescu Î Dan Î.I , Mediator 21:22, 22 Iunie 2017
Cum s-a întâmplat?doar așa va pot spune daca visezi de suspenda dreptul de a conduce pe 120 zile

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accident-dosar penal-suspendarea permisului Adda.1934 Adda.1934 Bună seara! În urmă cu aproximativ 6 luni, am produs un accident rutier, pătrunzând pe contrasens, acroșând un alt autoturism, care pătrunsese și el ... (vezi toată discuția)
Salutare, am avut un accident soldat cu victime omenești(toate ... Radu gahs Radu gahs Salutare, am avut un accident soldat cu victime omenești(toate persoane sunt tefere) pentru neacordarea de prioritate, s-a întocmit dosar penal și pana la ... (vezi toată discuția)
Suspendare permis de conducere ghitucristian ghitucristian Buna ziua, Mi-a fost suspendat permisul de conducere. Mergand pe DN7, nu am reusit sa franez si am lovit o Dacie din spate. Nu aveam viteza mare. Pasagerul ... (vezi toată discuția)