Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Acte declarare inchiriere imobil
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Acte declarare inchiriere imobil

va rog sa ma lamuriti daca se mai solicita de catre ANAF certificatul energetic pentru declarare inchiriere imobil. multumesc
La inregistrarea contractului de inchiriere la ANAF de catre persoanele fizice nu se cere certificatul energetic.