Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Decizie definitiva
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Decizie definitiva

Buna seara!. După o decizie definitiva , după ce s au epuizat toate posibilitățile avocățești posibile și clientul considera ca decizia definitiva nu este corecta , unde se poate duce cu dosarul mai departe ca sa și caute dreptatea?. Mulțumesc anticipat!.
Buna seara,
Daca in dosar una din parti este si STATUL ROMAN, atunci se poate merge la CEDO.
Daca STATUL ROMAN nu este parte atunci nu mai aveti unde merge!