Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Procură de la tata pentru a-i face pașaport fiului ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Procură de la tata pentru a-i face pașaport fiului minor cu domiciliul in strainatate

Fiul meu locuieste cu mine in afara tarii de 7 ani. Merge aici la școală, am nevoie de procură de la fostul soț pentru a-i face pașaport?
Daca baiatul este minor aveti nevoie de procura speciala sau declaratie autentificata.