Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Taxe majorate angajati part time?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Taxe majorate angajati part time?

Doresc sa stiu daca de la 1 august 2017, a intrat in vigoare ordonanta care obliga societatile comerciale sa plateasca taxe integrale la nivelul salariului mediu si pentru salariatii angajati cu 2 , 4 sau 6 ore? Multumesc!
padarom, utilizator
Ordonanța nr. 4/2017 pentru modificarea și completarea Legii nr. 227/2015 privind Codul fiscal, este in vigoare de la 28 iulie 2017.

[ link extern ]
Va multumesc si va doresc o zi buna!