Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Administratorul - revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Administratorul - revisal

Administratorul unei societati poate avea decizie pentru depunere revisal daca nu are contract de munca?
Daca nu, pe ce baza poate fi sanctionat?
REVISAL-ul poate fi completat si transmis de catre Administratorul (patronul) firmei .