Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Creante de recuperat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Creante de recuperat

Buna ziua!
Daca am avut un contract de locatiune ,si am de recuperat o suma de bani de peste 10.000 lei+ dobanzile aferente de la fostul locatar ,pot sa introduc eu cerere de chemare in judecata fara sa fiu reprezentata de un avocat ? care ar fi taxa de timbru achitata ?
Da, puteti.
Puteti formula o cerere cu valoare redusa, taxa este de 200 lei
AvTudor_com, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~