Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... plata ore weekend
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

plata ore weekend

Din punct de vedere legal,daca lucrez in scimb de noapte ,noaptea de vineri spre sambata cum se calculeaza,pana la ora 12;00 ore normale si dupa ore de weekend?
de la 22.00 la 06.00 sunt ore de noapte
Daca este tura dvs de serviciu, atunci vi se va acorda numai spor de noapte.