Forum Discuţii diverse Anunturi de angajare AUDITOR FINANCIAR, in regim de colaborare/ angajare, ...
Discuție deschisă în Anunturi de angajare

AUDITOR FINANCIAR, in regim de colaborare/ angajare, pentru IASI

Se solicita:

- experienta de minim 3 ani in activitatea de audit financiar;
- absolvent al unei facultati cu profil economic si/sau a unui program postuniversitar in audit financiar;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- experienta in utilizarea unor programe de audit- constituie avantaj;
- membru sau in curs de obtinere a unei acreditari profesionale (CAFR)- constituie avantaj;
- cunostinte temeinice de utilizare Microsoft Office;
- abilitati de planificare si organizare;
- capacitate de analiza si sinteza;
- flexibilitate, excelente abilitati de comunicare si interrelationare.

Responsabilitati:

- participarea la diverse proiecte de audit;
- planificarea si desfasurarea auditului financiar;
- elaborarea si documentarea corecta a rapoartelor de audit;
- raportarea si prezentarea constatarilor, a concluziilor si a recomandarilor.

Se ofera:

- ocazia de a lucra pe diverse proiecte de audit;
- pachet atractiv de beneficii;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- mediu de lucru placut.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa andreea.grosu@expertmind.ro sau ne pot contacta telefonic la numarul de telefon 0752.086.142, pana la data de 30.09.2017.

Andreea_Simona, utilizator