Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Cerere inscriere masa credala
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Cerere inscriere masa credala

Buna ziua! Pentru a ma inscrie la masa credala cu o creanta -neplata unei facturi de catre firma intrata in insolventa-(am hotarare judecatoreasca) doresc sa stiu ce fel de creata este ..mai exact cum trebuie completa chirografară/garantată/privilegiată
~ Conținut șters la cerere ~