Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise post

V a rog sa ma ajutati urgent cu niste modele fise post: consultant credite, coordonator echipa vanzari in acelasi domeniu, operator call - center in acelasi domeniu (retail). daca se poate si cate un model de contracte pt aceste posturi...mi-ar fi de mare folos. Va multumesc foarte mult.
va ajut eu sa -mi dati o adresa de mail.
in general le gasesti pe internet
Imi cer scuze pentru intarzierea cu care am raspuns. adresa de mail este gabicyti@yahoo.com sau lider_credit@yahoo.com. Multumesc mult.