Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hotărârea de divorț!
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Hotărârea de divorț!

Buna seara! Va rog frumos sa îmi spuneți cam la cat timp după ce am trimis cererea de întâmpinare va avea loc prima înfățișare? Mulțumesc!
Buna seara,
In functie de incarcarea instantei intr-o luna sau 2.