Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Completare activitate secundara caen 6619
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Completare activitate secundara caen 6619

Buna ziua,

Am un IMM caruia vreau sa ii completez obiectul de activitate cu activitate secundara caen 6619. Activitatea este de colaborare cu un broker de credite, exclusiv intermediere produse financiare. Cei de la ONRC au spus ca acest obiect de activitate este conditionat si ca nu il pot avea in conditiile mele. Firma mea este asistent in brokeraj (cod 6622). E ok sa completez obiectul de activitate cu 6619 si in paranteza sa mentionez "agent broker de credite" ?
Multumesc anticipat!
george-neagu, moderator