Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Bani in cont
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Bani in cont

Buna ziua azi am fost la poștă sai pun bani in cont soțului meu este un număr de cont din penitenciar Polonia si la poată mia spus ca nu se mai pot pune bani in cont in penitenciarele din străinătate cum sa procezdez ca nici la bănci nu ii pot trimite ca numărul de cont conține numai cifre nu si litere am mai pus 2 intrebari si nu mia raspuns nimeni va rog ajutatima mulțumesc frumos.
~ Conținut șters la cerere ~
Buna ziua prin mandat electric pot trimite bani in penitenciar in Polonia mulțumesc