Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii OPERARE REVISAL
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

OPERARE REVISAL

Buna seara! S-a operat gresit in Revisal la un contract de munca in loc de suspendare pentru crstere copil, s-a operat suspendare cu acordul partilor, cum se poate remedia greseala avand in vedere ca s-a facut decizie de suspendare, implicit decizie de reluare activitate deoarece contractul este suspendat in 10.02.2015 iar reluarea este pe 10.02.2017, afecteaza cu ceva contractul respectivei persoane? Va rog un raspuns urgent!!!
Cine ma poate ajuta cum se poate remedia greseala in REVISAL? Anfajata vrea sa faca u.n credit si apare pe raport salariat suspendare cu acordul partilor, nu prea o avantajează