avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot recupera banii din Germania
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot recupera banii din Germania

Patronul nu mia dat toți banii .Mai are sa-mi dea 1400euro
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:01, 4 Noiembrie 2017
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Luați legătură pentru îndrumare cu
Biroul ataşatului pentru probleme de muncă și sociale pentru RF Germania și Austria
Dna. Ioana Manole
Ataşat pentru probleme de muncă și sociale
Tel: + 49 (0)30 212 39 108
Fax: +49 (0)30 212 39 399
E-mail: berlin.social@mae.ro
Cornel Vasile a scris:

Luați legătură pentru îndrumare cu
Biroul ataşatului pentru probleme de muncă și sociale pentru RF Germania și Austria
Dna. Ioana Manole
Ataşat pentru probleme de muncă și sociale
Tel: + 49 (0)30 212 39 108
Fax: +49 (0)30 212 39 399
E-mail: berlin.social@mae.ro


Am sunat la Nr de telefon, nu răspunde nimeni
Folosiți email-ul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua,dacă fiul meu care este studenta ramas repetent ,mai ... Aurora Jantea Aurora Jantea Bună ziua,dacă fiul meu care este studenta ramas repetent ,mai poate beneficia de alocația din germania? (vezi toată discuția)
Germania David1234 David1234 am si eu o problema am muncit in germania pana anu trecut in februarie in germania iar acum eu si sotia mea neam trezit cu plicuri ca avem de platit la ... (vezi toată discuția)
Alocație de stat pentru copii valy sofronia valy sofronia Copilul meu împlinește pe 7 martie vârsta de 8ani. El este născut în Germania și nu a beneficiat niciodată de alocație de stat chiar dacă suntem în ... (vezi toată discuția)