Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drept trecere cu piciorul
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drept trecere cu piciorul

Bună ziua
Am un teren de 193mp pe care trebuie sa asigur trecerea cu piciorul vecinilor.ce înseamnă acest lucru?ce pot și ce nu pot face pe acest teren.?o parte din el se afla în fata casei lor
kinder_doina, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~