Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Intrebari despre prezenta la constatare in caz de ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Intrebari despre prezenta la constatare in caz de amiabila

1.Sunt obligat sa ma duc la constatare cu procura de la propietarul masinii?

2.La constatare e obligatoriu sa vina amundoi soferii in acelasi timp sau unul din ei pot venii dupa 2 ore si sa declare ce vrea el?

3. La constatare sunt obligat sa mai dau declaratie ce sa intamplat daca din amiabila reiese clar ca nu sunt vinovat ?
ContSters442557, utilizator