Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate incetare abonament scribd
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

incetare abonament scribd

In urma cu un an , mai exact in oct 2016 pt ca aveam nevoie sa descarc ceva materiale de pe scribd, am facut un abonament pe un an pt ca parea avantajos ca pret. Pe langa faptul ca se pare ca am inteles gresit pretul (8.99 usd) abonamentul si de fapt era 8.99 usd pe luna timp de 1 an... de atunci in fiecare luna platesc c/val acestor 8.99 usd si desi mi-am dezactivat contul de pe scribd, (doar, doar se reziliaza si contractul), imi e tare frica sa nu imi ia bani in continuare caci nu am gasit nicaieri ceva care sa-mi spuna ca abonamentul va inceta dupa acest fatidic an. Mie teama sa nu se reinnoiasca cumva. Stie cineva cum pot vedea daca am scapat definitiv de acest abonament? sau ce pot sa fac ?Multumesc mult.
mely67, utilizator